WSPÓŁPRACA

PSYCHOTERAPIA BILATERALNA

Psychoterapia bilateralna : Sylwia Woronowicz i Marta Karpińska-Krauze – psycholożki, psychoterapeutki, superwizorki z wieloletnim doświadczeniem psychoterapeutycznym i klinicznym. Psychoterapia Bilateralna – nowatorskie multimodalne podejście psychoterapeutyczne, które wyłoniło się z wielu lat doświadczeń psychoterapeutycznych każdej z nas, kilkunastu lat owocnej współpracy i kilkunastu lat przyjaźni. Na początku była to metoda pracy z parami i rodzinami. Z czasem przekształciła się w całościowe myślenie o psychoterapii. W tym nurcie prowadzimy obecnie psychoterapię grupową oraz warsztaty psychoterapeutyczno-rozwojowe."

. czytaj więcej...

LEKARZ PSYCHIATRA

 

Współpracuję z doświadczonymi lekarzami psychiatrami, którzy w razie potrzeby poprowadzą leczenie farmakologiczne. Jeśli uznaję leczenie farmakologiczne za wskazane lub pomocne, informuję o tym pacjenta i podaję odpowiednie namiary.

DIETETYKA

Otyłość jest metaboliczną chorobą cywilizacyjną, z którą boryka się coraz większy odsetek populacji świata. Osoby cierpiące na nadwagę, otyłość są świadome tych zagrożeń, ale mimo wielokrotnie podejmowanych przez nie wysiłków i działań nie udaje im się schudnąć lub osiągają efekt jedynie krótkotrwały. Liczne porażki sprawiają, że osoby te doświadczają frustracji, zniechęcenia, apatii, czują się bezradne. Jak to się dzieje, że działania te są tak bezowocne? 

GŁÓWNE PRZYCZYNY TKWIĄ W PSYCHICE. 

W zakresie dietetyki i zdrowego odżywiania współpracuję z dyplomowanym dietetykiem klinicznym – mgr Moniką Bocian – Sztyber. czytaj dalej...

 

Call Now Buttonzadzwoń i umów się

Privacy Policy Settings